iService Wsparcie dla mobilnego serwisanta

dowiedz się więcej

Wdrożenia systemów ERP wspomagających zarządzanie

dowiedz się więcej

Serwis systemów ERP wspomagających zarządzanie

dowiedz się więcej

Tworzenie oprogramowaniana zamówienie

dowiedz się więcej

iPersonelInnowacyjny system kadrowo-płacowy

dowiedz się więcej

LST-Soft partnerem SAGE w obszarze rozwiązania Sage ERP X3

W ostatnich dniach została podpisana umowa partnerska pomiędzy firmami Sage Sp. z o.o. i LST-Soft Sp. z o.o. Na jej podstawie LST-Soft staje się partnerem handlowym i usługowym w obszarze systemu Sage ERP X3.

Celem współpracy jest wykorzystanie wieloletnich doświadczeń LST-Soft w zakresie dystrybucji i wdrażania systemów wspomagających zarządzanie dla zwiększenia udziału systemu Sage ERP X3 na polskim rynku. LST-Soft tworzy i rozwija własne oprogramowanie, które uzupełnia funkcjonalność Sage ERP X3.

Po wnikliwej analizie rynku producentów systemów ERP dla firm średniej wielkości postawiliśmy na współpracę z Sage – powiedział Marek Suszczyk, Dyrektor Generalny LST-Soft. O naszej decyzji przesądziła silna pozycja Sage na rynku i klarowna wizja dalszego rozwoju oferowanych przez Sage produktów. System Sage ERP X3 oferuje szeroką funkcjonalność, dużą elastyczność, ale też daje się stosunkowo łatwo i szybko wdrażać. Bardzo ważne dla nas było również prezentowane przez Sage profesjonalne podejście do budowy sieci partnerskiej. Jestem głęboko przekonany, że nasza współpraca przyczyni się do dalszego umocnienia pozycji Sage ERP X3 na polskim rynku i będzie jednym motorów dalszego rozwoju LST-Soft.

Sage ERP X3 jest nowoczesnym, wiodącym na rynku międzynarodowym, zintegrowanym systemem ERP wspierającym zarządzanie w średnich i dużych organizacjach. Dostępny jest w polskiej wersji językowej oraz dostosowany do polskich regulacji prawnych w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej. Sage ERP X3 pozwala nie tylko uporządkować wewnętrzne procesy biznesowe firmy, ale także wydajnie kontrolować przepływ informacji do klientów, dostawców i podwykonawców. Usprawnia funkcjonowanie przedsiębiorstwa, wspiera prognozowanie i zarządzanie. To wydajne i sprawdzone rozwiązanie, działa w ponad 4 000 firm z 55 krajów, a korzysta z niego codziennie ponad 180 000 użytkowników.

http://www.sage.com.pl/erp-x3

« powrót do listy aktualności
POIG 8.2